2024. szeptember 26. csütörtök
Állásajánlat

HungaroMet: 2024. szeptember 19. 08:00

Projekt pénzügyi felelős

A HungaroMet Nonprofit Zrt. Pályázati Osztálya projekt pénzügyi felelős munkatársat keres.

letöltés [pdf: 238 KB]

Feladatok:

  • elkészíti a projekt pénzügyi beszámolóját;
  • a pénzügyi elszámoláshoz szükséges dokumentumok (számlák, kifizetési bizonylatok, egyéb alátámasztó dokumentumok stb.) összekészítése, nyilvántartása;
  • a projekten dolgozók pályázatra írt bérének elszámolása;
  • a projekt által előírt összesítők (számlaösszesítő, bérösszesítő, utazási összesítő stb.) kitöltése a pénzügyi jelentésekhez;
  • az elszámolásokhoz szükséges dokumentumok feltöltése a pályázati felületekre (EPTK, uniós);
  • a szerződés szerinti speciális keretösszegek felhasználásának folyamatos nyomon követése;
  • pályázatokkal kapcsolatos adatszolgáltatás;
  • projekt tervezésénél közreműködés a költségterv, HR terv elkészítésében;
  • kapcsolattartás társzervezetekkel, támogatóval;
  • kimutatások készítése vezetőség felé;
  • a projekt pénzügyi adminisztrációjának biztosítása, gondoskodás a projekt elkülönített nyilvántartásáról, közreműködés a Pénzügyi Számviteli Osztállyal.

Elvárások

  • Microsoft Office, különösen Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete;
  • UNIÓS vagy hazai finanszírozású projektben szerzett minimum kétéves tapasztalat
    (LIFE, operatív programok, minisztériumi támogatások);
  • pályázati felületek (például eptk, funding and tender portal) ismerete;
  • pontos, precíz, munkájára igényes, határidőkre figyel, betartja azokat;
  • önálló munkavégzésre alkalmas;
  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • angol nyelvtudás;
  • kreativitás.

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz;
  • változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz.
  • heti 40 órás, normál munkarend (részmunkaidő átmenetileg lehetséges);
  • határozatlan idejű szerződés, három (3) hónapos próbaidővel;
  • munkába állás azonnal vagy megegyezés szerint;
  • alkalmazás a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján;
  • bérezés megállapodás szerint.

Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Kitaibel Pál utca 1.

Jelentkezni lehet bérigény megjelölésével és önéletrajz küldésével a hr@met.hu címen.